Fotorelacja

Echo Sacrosongu:

– Chór Cantus Cordis, Białoruś

– Szumska Szkoła Sztuki, Ukraina

Dzieci w ZOO

Koncert zespołu Claret Gospel z Wybrzeża Kości Słoniowej, Afryka

Koncert laureatów 16.06.2018

 

Przesłuchania z dnia 16.06.2018

Jury:

Helena Abramowicz, s. Gregoria Dworakowska, Agata Kajak, ks. Janusz Jezusek MSF, Dominik Pawlik, Andrzej Sochocki – przewodniczący jury.

Konferansjerzy:

Ks. Jan Śmigasiewicz – dyrektor Sacrosongu DWP, Dominika Młot, Jan Gawron

Zespół Pogoryna, Ukraina

Zespół Brevis, Ukraina

Chór Cantus Cordis, Białoruś

Zespół Polonez, Łotwa

Dzmitry Ustinow, Białoruś

Sadowska Wiera, Białoruś

Marcin Wargocki, Warszawa

Zespół Dziuszes, Białoruś

Chór Majowy Kwiat, Białoruś

Chór Głos Duszy, Białoruś

Andromeda SP nr 6, Otwock

 Chór Zgoda, Białoruś

Zespół Echo Rygi, Łotwa

Alicja Bieńkowska, Otwock

Zespół Dagmara & Maria, Łotwa

Chór Nowogrodzkie Orły, Warszawa

Zespół Głuskowianki, Lublin

Chór Cantores Minores, Warszawa

Duet AliZet, Warszawa

Chór Cantanti, Kobyłka

Cantus Cordis, Wołomin

Chór Echo, Wołomin

Chór La Musica, Lublin

Ewa Gapon, Warszawa

Marta Kamińska, Warszawa

Przesłuchania z dnia 15.06.2018

Jury:

Helena Abramowicz, s. Gregoria Dworakowska, Agata Kajak, ks. Janusz Jezusek MSF, ks. Piotr Paćkowski – przewodniczący jury.

Konferansjerzy:

Ks. Jan Śmigasiewicz – dyrektor Sacrosongu DWP, Karolina Belka, Dominika Młot, Jan Gawron

Khita Yelyzaveta, Ukraina

Lydstopadśka Waleria, Ukraina

Szumska Szkoła Sztuki, Ukraina

Śpiewające Serduszko, Białoruś

Łaptiewa Anastazja i Czebotarew Glob, Białoruś

Karina Wasiljewa, Białoruś

Tacy Młodzi, Białoruś

Maria Stasiak, Sochaczew

Natalia Moskal, Radzymin

Jakub Czerwiec, Radzymin

Hanna Kownacka, Otwock

Amelia Stępniak, Radzymin

Julia Grudzień, Radzymin

Lena Wardakowska, Radzymin

 Szymon Szatan, Radzymin

Zuzanna Jabłecka, Radzymin

Gabriela Biesiakirska, Warszawa

 M*A*T – Młodzi*Adepci*Twórczości, Warszawa

 Izabela Odolak, Józefów

Krzysztof Kwaśny, Warszawa

Chór Komendy Stołecznej Policji, Warszawa

Turgielanka, zespół, Litwa

Turgielanka, dzieci, Litwa

Zuzanna Bomze, Opacz

Aleksandra Ośkiewicz, Radzymin

Schola z par. św. Apostołów Jana i Pawła, Warszawa

Julia Kolatorska, Radzymin

Tota Corda, Radzymin

Amelia Stępniak i Fryderyk Wardakowski, Radzymin

Julia Grudzień i Szymon Szatan, Radzymin

 

Integracja w Celestynowie

 

Koncert w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku.